Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat

SISTEM EXTEMPORANEU SI ECOGRAFE POIM 141119

Număr anunț
SCN1091687
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685.584,60 RON
Valoare atribuită
551.400 RON 19,6% sub estimat
Data publicării
24.08.2021 07:59
Anunț de atribuire
SCNA1059638
Termen limită
09.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122152

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 685.584,60 RON Adjudecat: 551.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem pentru extemporaneu 133.425,60 RON Anulat
2 Ecograf portabil cu sonda lineară S-o sectorială 92.026,50 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 91.700 RON ↓0,4%
3 Ecograf obstetrica - ginecologie cu aplicatii și sonde pentru e… 363.262,50 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 363.000 RON ↓0,1%
4 Ecograf portabil obstetrica-ginecologie 96.870 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 96.700 RON ↓0,2%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HEALTHTIM SRL CUI RO 26593793
Subcontractanți 1
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730

Valoare atribuită

551.400 RON

din 685.584,60 RON estimat 19,6%

Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 134.184,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.