Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,9% sub estimat
Acord cadru de furnizare kit consumabile pentru hemodializa
- Număr anunț
- CN1034065
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.471.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.759.000 RON 41,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1064650
- Termen limită
- 24.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 163-428373
- Documentație de atribuire
- DF1121900
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B. BRAUN AVITUM SRL CUI RO 23517392
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL CUI RO31647962
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Valoare atribuită
3.759.000 RON
din 6.471.600 RON estimat
41,9%
Adjudecat la 58,1% din estimat · economie 2.712.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.