Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
FURNIZARE „MOTORINA EURO5„
- Număr anunț
- SCN1091813
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 399.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2021 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1059798
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122627
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
399.500 RON
din 400.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.