Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat

ECHIPAMENTE MEDICALE DIVERSE (8 LOTURI)

Număr anunț
CN1040172
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.696.499,45 RON
Valoare atribuită
2.442.760 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
10.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1083160
Termen limită
13.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 050-127275
Documentație de atribuire
DF1139751

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.442.760 RON

din 2.696.499,45 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 253.739,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.