Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

Lucrare realizare infrastructura de comunicatii si informatica la UM 02525 Breaza

Număr anunț
SCN1091778
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
45232300-5 · Lucrari de constructii de linii telefonice si de comunicatii si lucrari auxiliare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.737.087,28 RON
Valoare atribuită
2.375.741,76 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
25.08.2021 09:19
Anunț de atribuire
SCNA1063146
Termen limită
22.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122468

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO CTM TELETECH SRL CUI RO 27364380

Valoare atribuită

2.375.741,76 RON

din 2.737.087,28 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 361.345,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.