Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
“Combustibil auto (benzina si motorina)”
- Număr anunț
- SCN1091893
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474.000 RON
- Valoare atribuită
- 370.572 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2021 15:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1059224
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122739
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
370.572 RON
din 474.000 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 103.428 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.