Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Proiectare, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului aferente obiectivului de investitii: „Consolidare și reabilitare ansamblu de clădiri ale Mănăstirii «Sfântul Ioan cel Nou de la Suceava»”
- Număr anunț
- CN1040189
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- ARHITECTURA-GRAFICA-DESIGN SRL (CUI 5910783)
- Cod CPV
- 45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.404.418,34 RON
- Valoare atribuită
- 63.713.921,04 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1086130
- Termen limită
- 29.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 050-126335
- Documentație de atribuire
- DF1140096
Documente
Documentația de atribuire
- Contract_PE_HG_1 Sfantul Ioan Suceava.docx.p7s
- DT.part01.rar.p7s
- DT.part02.rar.p7s
- DT.part03.rar.p7s
- DT.part04.rar.p7s
- DT.part05.rar.p7s
- DT.part06.rar.p7s
- DT.part07.rar.p7s
- DT.part08.rar.p7s
- DT.part09.rar.p7s
- DT.part10.rar.p7s
- DT.part11.rar.p7s
- DT.part12.rar.p7s
- DT.part13.rar.p7s
- DT.part14.rar.p7s
- DT.part15.rar.p7s
- FisaDate_DF1140096.pdf
- Formulare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL CONSTRUCT SRL CUI RO 6908390
Asociați 3
ARHITECTURA-GRAFICA-DESIGN SRL CUI RO 5910783
CUBE STRUCTURE ENGINEERING S.R.L. CUI 34924324
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Terți susținători 3
BOG ART SRL CUI RO 17487
REMON PROIECT SRL CUI RO 394665
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM "ION MINCU" CUI RO14771110
Subcontractanți 5
ACSA PROIECT SRL CUI RO3221138
INSTAL EXPERT SRL CUI RO 14426503
NETCOM ACTIV SRL CUI 13151595
PRODANYA SRL CUI 14869047
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170
Valoare atribuită
63.713.921,04 RON
din 66.404.418,34 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 2.690.497,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.