Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat

Modernzarea Str. Cetatii si Str. Crisan Lot1 din Orasu Cehu Silvaniei

Număr anunț
SCN1091837
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Furnizor / câștigător
RIPOSTA TRANS S.R.L. (CUI 10149426)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613.221,78 RON
Valoare atribuită
1.199.693,27 RON 25,6% sub estimat
Data publicării
26.08.2021 07:52
Anunț de atribuire
SCNA1061457
Termen limită
28.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122613

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIPOSTA TRANS S.R.L. CUI RO10149426
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DELCAR SRL CUI RO 17539345
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.199.693,27 RON

din 1.613.221,78 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 413.528,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.