Atribuită Anunț de participare

Servicii de garanție extinsă și mentenanță troleibuze SKODA 26 Tr / SOLARIS TROLLINO 12

Număr anunț
CN1034153
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
MISOLA CORPORATION S.R.L. (CUI 41541666)
Cod CPV
66517200-9 · Servicii de asigurare de garantie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280.000 RON
Valoare atribuită
2.410.517,64 RON
Data publicării
26.08.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067743
Termen limită
27.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 166-434542
Documentație de atribuire
DF1122252

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.410.517,64 RON

din 2.280.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.