Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
Servicii de reparatii, intretinere si revizii autovehicule inclusiv ITP - S.A.I.F.I.-2022
- Număr anunț
- CN1040294
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- BACCO ACTIV SRL (CUI 21267206)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404.000 RON
- Valoare atribuită
- 346.733 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2022 08:09
- Anunț de atribuire
- CAN1078832
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1140110
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BACCO ACTIV SRL CUI RO21267206
Valoare atribuită
346.733 RON
din 404.000 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 57.267 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.