Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

Contract de servicii în vederea realizării unui SISTEM INFORMATIC INTEGRAT (servicii de dezvoltare și implementare a soluției informatice, inclusiv furnizarea de echipamente, software de baza și instruire) în cadrul proiectului “HUB de Servicii MMPS - SII MMPS”, cod SMIS 130963

Număr anunț
CN1040397
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72212211-1 · Servicii de dezvoltare de software de interconectare de platforme (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.601.001,68 RON
Valoare atribuită
54.010.393 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
16.03.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1101535
Termen limită
04.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 055-142905
Documentație de atribuire
DF1140620

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți susținători 1
Terți + subcontractanți 2
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
PHOENIX IT SRL CUI RO 16578664
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Subcontractanți 2
MWARE SOLUTIONS CUI 31021453
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

54.010.393 RON

din 58.601.001,68 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 4.590.608,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.