Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Piese pentru motoare si servicii de diagnoza / asistenta
- Număr anunț
- SCN1092101
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.050 RON
- Valoare atribuită
- 478.936,80 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2021 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1060483
- Termen limită
- 17.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122931
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC MEC-DIESEL SEE SRL CUI 35372791
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Valoare atribuită
478.936,80 RON
din 530.050 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 51.113,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.