Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE UTILAJ PENTRU COMUNA PERSINARI, JUDETUL DAMBOVITA

Număr anunț
SCN1092094
Autoritate contractantă
COMUNA PERSINARI (CUI 17310600)
Furnizor / câștigător
CRISMONI GENERAL COM SRL (CUI 8398905)
Cod CPV
34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.241,50 RON
Valoare atribuită
135.200 RON
Data publicării
31.08.2021 10:11
Anunț de atribuire
SCNA1060075
Termen limită
17.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122889

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

135.200 RON

din 135.241,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.