Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
SERVICII ORGANIZARE SI SUSTINERE „ATELIERE DE DEZVOLTARE PARENTALA” IN CADRUL PROIECTULUI FINANȚAT PRIN PROGRAMUL OPERAȚIONAL CAPITAL UMAN: Titlu proiect: “ Primii pași în educația timpurie in comunitatea Brad, judetul Hunedoara”, cod MySMIS2014 133440
- Număr anunț
- SCN1092072
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA SÂNTIMBREANU (CUI 32211529)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA GO-AHEAD (CUI 38075655)
- Cod CPV
- 80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.000 RON
- Valoare atribuită
- 142.920 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2021 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1061913
- Termen limită
- 15.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122918
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASOCIATIA GO-AHEAD CUI 38075655
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOEDUCAT S.R.L. CUI 41063642
Valoare atribuită
142.920 RON
din 144.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.