Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Contract de servicii de asistenţă tehnică privind managementul proiectului "Reabilitarea sistemului de termoficare al municipiului București”

Număr anunț
CN1034351
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
ROMAIR CONSULTING SRL (CUI 10182058)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.499.283,54 RON
Valoare atribuită
9.389.000 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
31.08.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1076855
Termen limită
01.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 170-443367
Documentație de atribuire
DF1122839

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

9.389.000 RON

din 9.499.283,54 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 110.283,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.