Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat

VARFURI DE PIPETE

Număr anunț
SCN1092193
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.270 RON
Valoare atribuită
57.227 RON 16,2% sub estimat
Data publicării
01.09.2021 11:49
Anunț de atribuire
SCNA1061129
Termen limită
13.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123086

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 68.270 RON Adjudecat: 57.227 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 VÂRFURI DE PIPETE CU FILTRU 56.640 RON Filara BioMed SRL 48.931 RON ↓13,6%
2 VÂRFURI DE PIPETE FARA FILTRU IN RACK 8.980 RON
3 VÂRFURI DE PIPETE FARA FILTRU 2.650 RON MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. 8.296 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

57.227 RON

din 68.270 RON estimat 16,2%

Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 11.043 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.