Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

”Achiziționarea de echipamente de protecție medicală, pentru Liceul Radu Petrescu din comuna Prundu Bârgaului,judetul Bistrita-Nasaud”

Număr anunț
CN1040423
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028.470,59 RON
Valoare atribuită
823.150 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
17.03.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1081004
Termen limită
11.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 055-141000
Documentație de atribuire
DF1140470

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

823.150 RON

din 1.028.470,59 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 205.320,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.