Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru achiziție servicii de transport aerian
- Număr anunț
- CN1034338
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.780.623,95 RON
- Valoare atribuită
- 5.780.623,95 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1069360
- Termen limită
- 30.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 169-442230
- Documentație de atribuire
- DF1122936
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC J'INFO TOURS SRL CUI RO 445220
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 9482566
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WECO TMC S.R.L. CUI RO 6309553
Valoare atribuită
5.780.623,95 RON
din 5.780.623,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro