Atribuită Anunț de participare

Contractului de servicii - elaborarea documentaţiilor tehnico-economice, faza SF + PT pentru demolare pod existent şi construire pod nou pe str. C. Coposu, km 1+229 si servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul executiei lucrarilor aferent obiectivului de investiţii „Modernizare coridor integrat de mobiliate urbană, axa est-vest str. Avram Iancu - Corneliu Coposu”

Număr anunț
CN1034334
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.000 RON
Valoare atribuită
155.000 RON
Data publicării
01.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1068238
Termen limită
30.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 169-442301
Documentație de atribuire
DF1122772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Subcontractanți 3
PROIECT CONSTRUCT SRL CUI RO 18681592

Valoare atribuită

155.000 RON

din 155.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.