Atribuită
Anunț de participare
Contract de prestari servicii de colectare separată, transport separat și tratarea deșeurilor municipale și reciclabile de pe raza comunei Grădiștea, județul Călărași
- Număr anunț
- SCN1092293
- Autoritate contractantă
- Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.882,24 RON
- Valoare atribuită
- 166.882,24 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 21:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1058918
- Termen limită
- 20.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123338
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
166.882,24 RON
din 166.882,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro