Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de întreținere, reparații accidentale și inspecții tehnice periodice pentru autovehiculele Dacia și Renault
- Număr anunț
- CN1040449
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.221 RON
- Valoare atribuită
- 126.065,26 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2022 07:53
- Anunț de atribuire
- CAN1080080
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1140524
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA - INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CONTRACT - conditii generale.docx.p7s
- CONTRACT - conditii specifice.docx.p7s
- FisaDate_DF1140524.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Valoare atribuită
126.065,26 RON
din 126.221 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 155,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.