Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat
acord cadru de furnizare produse alimentare pentru hrana detinuti
- Număr anunț
- CN1040459
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.344.554,29 RON
- Valoare atribuită
- 9.427.205,09 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1084511
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 056-145986
- Documentație de atribuire
- DF1140650
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRODPAN LĂCHIŢĂ SRL CUI RO33943689
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMSORADI SRL CUI RO 6202149
Valoare atribuită
9.427.205,09 RON
din 11.344.554,29 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 1.917.349,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.