Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,9% sub estimat
Acord cadru furnizare PÂINE ALBĂ
- Număr anunț
- SCN1092392
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- TREI BRUTARI S.A. (CUI 23784748)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945.400 RON
- Valoare atribuită
- 662.400 RON 29,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2021 16:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1059279
- Termen limită
- 15.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123556
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Adjudecat: 662.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAINE ALBĂ FELIATĂ 400 gr. AMBALATĂ INDIVIDUAL - Locatia centra… | — | AGROSEMCU,Trei Brutari S.R.L. | 250.880 RON |
| 2 | PAINE ALBĂ FELIATĂ 400 gr. AMBALATĂ INDIVIDUAL - Locaţia Moroie… | — | Anulat | — |
| 3 | PÂINE ALBĂ FELIATĂ 500 gr., AMBALATĂ INDIVIDUAL – Locaţia Gura… | — | AGROSEMCU,Velrom | 281.600 RON |
| 4 | PÂINE ALBA DIETETICA ACLORIDA (fara adaos sare) 300 gr , AMBAL… | — | AGROSEMCU,Velrom | 114.240 RON |
| 5 | PÂINE ALBA DIETETICA ACLORIDA(fara adaos sare) 300 gr, AMBALAT… | — | Trei Brutari S.R.L. | 15.680 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Velrom CUI RO 23784748
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
Valoare atribuită
662.400 RON
din 945.400 RON estimat
29,9%
Adjudecat la 70,1% din estimat · economie 283.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.