Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

lotul 1 = ghirlande role B2G 1800-C3G 1800 si lotul 2 = ghirlande role B2G 2250-C5G 2250

Număr anunț
CN1040532
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.037.860 RON
Valoare atribuită
6.812.616,56 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
19.03.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1081431
Termen limită
21.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 057-150456
Documentație de atribuire
DF1140679

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.812.616,56 RON

din 7.037.860 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 225.243,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.