Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Servicii de digitizare, indexare și restaurare a documentelor din Biblioteca Academiei Române

Număr anunț
CN1040498
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Furnizor / câștigător
STEFADINA COMSERV SRL (CUI 9058944)
Cod CPV
72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.250 RON
Valoare atribuită
1.203.250 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
18.03.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1081784
Termen limită
18.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 056-147145
Documentație de atribuire
DF1140667

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

1.203.250 RON

din 1.260.250 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 57.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.