Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

Acord cadru furnizare - Reactivi si consumabile de laborator

Număr anunț
CN1040496
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.779.362,08 RON
Valoare atribuită
11.697.100,08 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
18.03.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1086738
Termen limită
26.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 056-146120
Documentație de atribuire
DF1140743

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (26)

Adjudecat: 11.697.100,08 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Test pentru detectarea pierderilor de lichid amniotic Anulat
2 Ultraview Universal DAB Detection Kit
3 EZ Prep (10x)
4 Lcs (Predilue)
5 Reaction Buffer Concentrate (10x)
6 Cell Conditioning Solution 1
7 Hematoxylin II
8 Bluing Reagent ROCHE ROMANIA 184.352,08 RON
9 PATHWAY ANTI-HER-2/NEU 45B
10 Estrogen Receptor SP1
11 Progesteron Receptor 1E2
12 ANTI Ki-67 30-9
13 SSC (10x)
14 BARECODE LABELS (etichete cu coduri de bara)
15 Kit trombelastrograma simpla Anulat
16 Kit tromebelastograma pacient heparinizat Anulat
17 Kit Rapid TEG Anulat
18 Kit control biologic Nivel 1 (normal) Anulat
19 Kit control biologic Nivel 2 (patologic) Anulat
20 Kit teste rapide pentru determinarea gazelor in sange PRION POCT 9.700.000 RON
21 Teste determinari rapide la pacientii critici HDL Union 853.000 RON
22 Kit pentru determinari rapide toxicologice
23 Trusa PCR/qPCR pentru detectia MRSA din sange
24 Trusa PCR/qPCR pentru detectia COVID 19 BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL 940.000 RON
25 Lame incarcate Superfrost Ultra Plus LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL 18.000 RON
26 Kit trichrom MASSON TUNIC PROD S.R.L. 1.748 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.697.100,08 RON

din 12.779.362,08 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 1.082.262 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.