Atribuită
Anunț de participare
BETON C8/10, C16/20, C25/30, gata de turnare
- Număr anunț
- CN1040491
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Furnizor / câștigător
- ALS BETON SRL (CUI 13101341)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.229.629,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.927.943 RON
- Data publicării
- 18.03.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082413
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 056-146195
- Documentație de atribuire
- DF1141004
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru BETON draft 03.03.2022.docx.p7s
- Anexa 1 - achizitie beton.docx.p7s
- BUN_Caiet Sarcini_ BETON _15.03.2022_verificare ANAP.docx.p7s
- Contract subsecvent BETON 16.03.2022 draft.docx.p7s
- FisaDate_DF1141004.pdf
- Formulare si modele de documente beton.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALS BETON SRL CUI 13101341
Valoare atribuită
2.927.943 RON
din 2.229.629,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro