Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat

1 Seringa automata – injectomat 2 Fibroscop flexibil si unit de examinare

Număr anunț
SCN1092300
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.600 RON
Valoare atribuită
291.800 RON 19,3% sub estimat
Data publicării
03.09.2021 07:55
Anunț de atribuire
SCNA1063298
Termen limită
20.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123398

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 361.600 RON Adjudecat: 291.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Seringa automata – injectomat 201.600 RON HELLIMED 132.000 RON ↓34,5%
2 Fibroscop flexibil si unit de examinare 160.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 159.800 RON ↓0,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

291.800 RON

din 361.600 RON estimat 19,3%

Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 69.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.