Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,3% sub estimat
Furnizare echipamente pentru pregătire în tehnica de conducere autovehicule de intervenție și mijloace auto pentru suport logistic și intervenții în situații de urgență și crize, aferente proiectului „SISTEM INTEGRAT PENTRU INTERVENȚIA LA DEZASTRE, URGENȚE ȘI CRIZE”, cod MySMIS: 137307, finantat prin Programul Operațional Infrastructura Mare
- Număr anunț
- CN1034435
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
- Cod CPV
- 34144430-1 · Vehicule de curatare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.388.246,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.282.650 RON 46,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1068306
- Termen limită
- 07.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 172-448492
- Documentație de atribuire
- DF1123179
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet sarcini Autoturisme, Motociclete, Autospeciale.docx.p7s
- 3.CLAUZE CONTRACT Autoturisme, Motociclete, Autospeciale. Popesti.pdf.p7s
- 4.SECTIUNEA FORMULARE.Autoturisme, Motociclete, Autospeciale. Popesti.doc.p7s
- 5.Instructiuni pentru ofertanti Autoturisme, Motociclete, Autospeciale.Popesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1123179.pdf
Loturi (6)
Estimat: 2.388.246,82 RON Adjudecat: 1.282.650 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoturism antrenament cu tractiune fata | 157.432,51 RON | Anulat | — |
| 2 | Autoturism antrenament cu tractiune spate | 231.138,68 RON | Anulat | — |
| 3 | Motociclete pentru antrenamente pe circuit auto | 163.337,88 RON | Anulat | — |
| 4 | Autoutilitara frigorifica alimente | 221.380,25 RON | Anulat | — |
| 5 | Autospeciala curatare drumuri si alei pietonale | 329.966 RON | Anulat | — |
| 6 | Autospeciala multifunctionala pentru intretinere drumuri vara/i… | 1.284.991,50 RON | MERCEDES-BENZ TRUCKS & BUSES ROMANIA SRL | 1.282.650 RON ↓0,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCEDES-BENZ TRUCKS & BUSES ROMANIA SRL CUI RO41032158
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOMOBILE BAVARIA SRL CUI RO5450286
Valoare atribuită
1.282.650 RON
din 2.388.246,82 RON estimat
46,3%
Adjudecat la 53,7% din estimat · economie 1.105.596,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.