Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
Elaborare documentație tehnico – economică pentru: Ansamblul de locuințe zona Istru 20 apartamente
- Număr anunț
- SCN1092422
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- PLOT PLAN SRL (CUI 24003195)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.615,95 RON
- Valoare atribuită
- 127.984,43 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2021 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1064659
- Termen limită
- 21.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123510
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLOT PLAN SRL CUI 24003195
Subcontractanți 3
AQUA & SOLAR TECH S.R.L. CUI RO 25565450
ARHINSPIRED STUDIO SRL CUI 32231631
CES CONSULTING SERVICES SRL CUI 28001952
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLOT PLAN SRL CUI 24003195
Subcontractanți 4
AQUA & SOLAR TECH S.R.L. CUI RO 25565450
ARHINSPIRED STUDIO SRL CUI 32231631
CES CONSULTING SERVICES SRL CUI 28001952
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
Valoare atribuită
127.984,43 RON
din 159.615,95 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 31.631,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.