Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,0% sub estimat

Articole de birotica,papetarie si rechizite scolare

Număr anunț
SCN1092407
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386.000 RON
Valoare atribuită
135.285,28 RON 65,0% sub estimat
Data publicării
06.09.2021 07:47
Anunț de atribuire
SCNA1060070
Termen limită
16.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122519

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECHO PLUS SRL CUI RO 18957613
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

135.285,28 RON

din 386.000 RON estimat 65,0%

Adjudecat la 35,0% din estimat · economie 250.714,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.