Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

Servicii de verificare tehnică de calitate a proiectului tehnic pentru obiectivul de investiție „Modernizarea DJ 106 A-Sibiu-Păltiniș-Șanta- DJ 106 N-Cabana Gâtul Berbecului-DJ 106 P- DJ 105 G-Râu Sadului-Tălmaciu-Avrig-DN 1 (Bradu)-DJ 104 F-Săcădate- Glâmboaca- Colun-Nou Român-int. DJ 105 D”

Număr anunț
CN1040637
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. (CUI 43160021)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346.750 RON
Valoare atribuită
305.394,40 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
23.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1082453
Termen limită
02.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 060-156612
Documentație de atribuire
DF1140921

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
DRUMCONSULT SRL CUI RO13600406

Valoare atribuită

305.394,40 RON

din 346.750 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 41.355,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.