Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat
Acord-Cadru de furnizare MATERIALE DE OSTEOSINTEZA SI ENDOPROTEZARE pe o perioadă de 24 luni
- Număr anunț
- CN1040619
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- SANATMETAL RO SRL (CUI 17905870)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.173.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.379.020 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099746
- Termen limită
- 02.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 060-154676
- Documentație de atribuire
- DF1141035
Documente
Documentația de atribuire
- 01_Caiet_sarcini_Ortopedie.pdf.p7s
- 03_Instructiunu_ofertanti_Ortopedie.pdf.p7s
- 05_Modele_formulare_Ortopedie_vMF.docx.p7s
- 06_Clauze contractuale_Ortopedie_vMF.docx.p7s
- 1c. anexa 2 - Necesar cantitativ proteze (1).xlsx.p7s
- FisaDate_DF1141035.pdf
DUAE
Loturi (10)
Adjudecat: 6.379.020 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Placi si suruburi de osteosinteza | — | — | |
| 2 | Complex tije | — | — | |
| 3 | Placi de ostesinteza titan | — | — | |
| 4 | Proteza totala de sold primare | — | — | |
| 5 | Proteza totala de genunchi primar | — | SANATMETAL RO SRL | 4.754.880 RON |
| 7 | Sistem de fixare tibiala/femurala tip surub biocompozit osteoin… | — | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 300.000 RON |
| 8 | Fixator extern | — | MEDICAL ORTOVIT | 1.033.640 RON |
| 9 | Osteosinteza alternativa | — | — | |
| 10 | Proteza totala de sold pentru cazuri complexe | — | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | 290.500 RON |
| 11 | Proteza totala cimentata de genunghi pentru cazuri complexe | — | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
6.379.020 RON
din 7.173.000 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 793.980 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.