Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE CALIBRARE SI REPARARE GAZANALIZOARE PORTABILE DRAGER TIP PacEx2, Xam 3000, Xam 5000, Xam 7000
- Număr anunț
- CN1040615
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50413100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.946,06 RON
- Valoare atribuită
- 153.946,06 RON
- Data publicării
- 21.03.2022 07:49
- Anunț de atribuire
- CAN1083392
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141078
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
153.946,06 RON
din 153.946,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro