Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat
FURNIZARE RECIPIENTI DIN PLASTIC
- Număr anunț
- CN1040613
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.061.000 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080015
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 060-154550
- Documentație de atribuire
- DF1141042
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
1.061.000 RON
din 1.250.000 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 189.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.