Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat

Echipamente pentru Laboratorul de conservare și pregătire probe Laborator 1 LP (fix) în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pentru cercetarea și monitorizarea complexă a mediului în aria fluviului Dunărea, REXDAN’’, cod SMIS 127065.

Număr anunț
CN1034508
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
39714000-0 · Hote de ventilare sau de reciclare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.577 RON
Valoare atribuită
389.100 RON 32,3% sub estimat
Data publicării
07.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1069659
Termen limită
07.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 173-450960
Documentație de atribuire
DF1123301

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 574.577 RON Adjudecat: 389.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Presa de laborator pentru pregătirea probelor analizate cu FT-I… 99.975 RON S.C. RONEXPRIM S.R.L. 95.000 RON ↓5,0%
2 Nișe chimice cu exhaustare în cadrul proiectului cu titlul: „Si… 294.276 RON S.C. E-LABORATOR FEERIA S.R.L. 294.100 RON ↓0,1%
3 Frigider de laborator și congelator de laborator în cadrul proi… 180.326 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

389.100 RON

din 574.577 RON estimat 32,3%

Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 185.477 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.