Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare ROTI PIV.125MM FRG3377-DRR125-P62+TEN

Număr anunț
DA35837850
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
524,32 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,32 RON