Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

MODERNIZARE DRUM COMUNAL ÎN SAT ȘERBĂUȚI, COMUNA ȘERBĂUȚI, JUDEȚUL SUCEAVA

Număr anunț
SCN1092620
Autoritate contractantă
Comuna Serbauti (CUI 15588368)
Furnizor / câștigător
CHEZA SRL (CUI 13698917)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
893.210,10 RON
Valoare atribuită
758.999,88 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
08.09.2021 16:15
Anunț de atribuire
SCNA1061566
Termen limită
01.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123919

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHEZA SRL CUI RO13698917
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

758.999,88 RON

din 893.210,10 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 134.210,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.