Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat
FURNIZARE UTILAJ SĂPAT GROPI - MINIÎNCĂRCĂTOR FRONTAL LOCUST 753 POWER SPEED RO7997507/2021/01
- Număr anunț
- SCN1092589
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SA (CUI RO7997507)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL STAR-WEST COMPANY SRL (CUI 3899840)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.000 RON
- Valoare atribuită
- 185.895 RON 19,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2021 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1059709
- Termen limită
- 20.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123776
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL STAR-WEST COMPANY SRL CUI 3899840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RET ECHIPAMENTE S.R.L. CUI 40550917
Valoare atribuită
185.895 RON
din 230.000 RON estimat
19,2%
Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 44.105 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.