Atribuită
Anunț de participare
“Servicii de intretinere si exploatare a navei Ovidu 1”
- Număr anunț
- SCN1092584
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- CREDIMOB SRL (CUI 23163210)
- Cod CPV
- 63726600-0 · Servicii de exploatare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975.841,92 RON
- Valoare atribuită
- 975.841,92 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1060223
- Termen limită
- 20.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123800
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREDIMOB SRL CUI RO 23163210
Valoare atribuită
975.841,92 RON
din 975.841,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro