Anulată
Anunț de participare
Achiziția de echipamente de specialitate si dotări în cadrul proiectului: “Extinderea infrastructurii pentru educație antepreșcolară din municipiul VASLUI – construcția și dotarea unei creșe noi în municipiul VASLUI”, SMIS 126862 cu finanțare din Axa Prioritară 4 din cadrul POR 2014-2020”
- Număr anunț
- CN1040655
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364.869,66 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.03.2022 12:24
- Anunț de atribuire
- CAN1077675
- Termen limită
- 26.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141090
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 364.869,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : DOTĂRI MOBILIER | 103.804,26 RON | Anulat | — |
| 2 | ECHIPAMENTE IT, ECHIPAMENTE TV si Audio, ECHIPAMENTE ELECTRICE … | 151.795,40 RON | Anulat | — |
| 3 | : DOTĂRI,JUCARII SI DOTARI SIMILARE, TEXTILE SI COVOARE ȘI DOTA… | 109.270 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.