Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Furnizare 2 autobuze second - hand

Număr anunț
CN1034548
Autoritate contractantă
COMUNA MATCA (CUI 4412225)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34121100-2 · Autobuze publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240.000 RON
Valoare atribuită
1.234.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
08.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1068466
Termen limită
08.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 174-453288
Documentație de atribuire
DF1123448

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.234.000 RON

din 1.240.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 6.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.