Atribuită
Anunț de participare
Furnizare: „Autolaborator pentru monitorizarea sistemelor de ventilație și a atmosferelor industriale”
- Număr anunț
- CN1040750
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- SFINX CAMPER & CONVERSION S.R.L. (CUI 30803133)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523.210 RON
- Valoare atribuită
- 523.210 RON
- Data publicării
- 23.03.2022 12:04
- Anunț de atribuire
- CAN1080899
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141401
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini autolaborator monitorizare sistem de ventilatie.docx.p7s
- clauze contractuale-autolaborator monitorizare sisteme de ventilatie.docx.p7s
- FisaDate_DF1141401.pdf
- formulare - autolaborator monitorizare sisteme de ventilatie.docx.p7s
- Instructiuni ofertanti-autolaborator monitorizare sisteme de ventilatie.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SFINX CAMPER & CONVERSION S.R.L. CUI RO30803133
Valoare atribuită
523.210 RON
din 523.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro