Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,4% sub estimat
FURNIZARE LINII DE AUTOSERVIRE
- Număr anunț
- SCN1092709
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Militar "Dimitrie Cantemir" BREAZA -Unitatea Militara02525 Breaza (CUI 2843353)
- Furnizor / câștigător
- BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI 33000856)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636.001 RON
- Valoare atribuită
- 290.069 RON 54,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2021 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1062731
- Termen limită
- 20.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124106
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BILANCIA EXIM SRL CUI RO 3968479
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HORECA EQUIPMENT SRL CUI RO33338785
Valoare atribuită
290.069 RON
din 636.001 RON estimat
54,4%
Adjudecat la 45,6% din estimat · economie 345.932 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.