Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Servicii de mentenanță, întreținere, actualizare, îmbunătățire, asigurare suport și asistență tehnică platformă informatică pentru administrarea parcărilor de reședință în Municipiul Slobozia
- Număr anunț
- SCN1092706
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE TECHNOLOGIES SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39131613)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 73.800 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2021 16:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1060498
- Termen limită
- 27.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE TECHNOLOGIES SOLUTIONS S.R.L. CUI 39131613
Valoare atribuită
73.800 RON
din 75.000 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.