Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat

TABLETE DE UZ SCOLAR CU INTERNET (24 luni)

Număr anunț
SCN1092664
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.500 RON
Valoare atribuită
138.406,25 RON 41,5% sub estimat
Data publicării
09.09.2021 10:12
Anunț de atribuire
SCNA1060977
Termen limită
22.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123960

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

138.406,25 RON

din 236.500 RON estimat 41,5%

Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 98.093,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.