Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,0% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE (6 loturi).
- Număr anunț
- CN1040713
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608.903,68 RON
- Valoare atribuită
- 402.203,84 RON 75,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1088424
- Termen limită
- 29.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 060-155126
- Documentație de atribuire
- DF1141648
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini alimente 2022 R1 .pdf.p7s
- 4.1. Model contract alimente 2022 -R1.docx.p7s
- 4.2. Model contract Paine 2022 -R1.docx.p7s
- 5.1. Formular Propunere tehnica Alimente 2022 R1.docx.p7s
- 5.2. Formular Propunere financiara Alimente 2022 R1.docx.p7s
- 5. Sectiunea formulare Alimente.doc.p7s
- FisaDate_DF1141648.pdf
Loturi (6)
Adjudecat: 402.203,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fructe și legume transformate | — | STEDYAN COM S.R.L. | 72.040 RON |
| 2 | Diverse produse alimentare | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 209.856 RON |
| 3 | Produse de origine animala, carne și produse din carne | — | Anulat | — |
| 4 | Produse lactate | — | Anulat | — |
| 5 | Legume, fructe si fructe cu coaja | — | STEDYAN COM | 20.467,84 RON |
| 6 | Produse de panificație | — | SC DAVIO PAN GRUP IMPEX SRL | 99.840 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIO PAN GRUP IMPEX SRL CUI RO 33773150
Valoare atribuită
402.203,84 RON
din 1.608.903,68 RON estimat
75,0%
Adjudecat la 25,0% din estimat · economie 1.206.699,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.