- Număr anunț
- CN1034737
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.364,33 RON
- Valoare atribuită
- 10.364,33 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 09:11
- Anunț de atribuire
- CAN1066421
- Termen limită
- 22.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123905
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
10.364,33 RON
din 10.364,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro