Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare produse agro-alimentare

Număr anunț
CN1040701
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
518.320 RON
Valoare atribuită
734.330 RON
Data publicării
22.03.2022 13:21
Anunț de atribuire
CAN1087557
Termen limită
06.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141139

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179

Valoare atribuită

734.330 RON

din 518.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.