Anulată Anunț de participare

RELANSARE LICITATIE I „ Achiziția de servicii consultanță experți și servicii conexe pentru dezvoltarea unor instrumente de lucru și programe pt. reintegrarea infractorilor și implementarea unor măsuri de diversitate culturală prin activități de mentorat organizate în cadrul implementării proiectului „Corecțional (Correctional)” (contract lot 1 și contract lot 2)”

Număr anunț
CN1040839
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599.067,95 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
27.03.2022 13:02
Anunț de atribuire
CAN1080135
Termen limită
12.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 063-166123
Documentație de atribuire
DF1141470

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 599.067,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ?Servicii consultanță experți și servicii conexe pentru dez. un… 330.451,69 RON Anulat
2 ?Servicii consultanță experți și servicii conexe în vederea imp… 268.616,26 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.